משלוחים 

כל המשלוחים שלנו מגיעים עם שליח ישירות לביתכם, למקום העבודה שלכם או לכל כתובת אחרת שתבחרו בארץ. עם השלמת הרכישה באתר, יישלח אליכם מייל עם מספר הזמנה. לאחר סיום תהליך אריזת הפריטים, תקבלו מייל נוסף המעדכן כי המשלוח יצא לדרך. כאשר החבילה תצא לדרך, חברת השילוח תיצור עמכם קשר לתיאום המסירה. באפשרותכם לבחור בין 2 שיטות משלוח:

1. Same day

אזור חלוקה: תל אביב - יפו, רמת-גן, גבעתיים, הרצליה, כפר שמריהו, חולון, בני ברק, ראשון לציון

זמן אספקה: הזמנה שבוצעה עד השעה 13:45 תימסר ללקוח באותו היום עד השעה 21:00 (לא כולל שישי-שבת) | הזמנה שבוצעה לאחר השעה 13:45 תימסר תוך יום עסקים אחד

מחיר: 25 ש"ח

2. Express

אזור חלוקה: כל הארץ

זמן אספקה: הזמנה שבוצעה עד השעה 13:45 תימסר ללקוח תוך 1-2 ימי עסקים אחד | הזמנה שבוצעה לאחר השעה 13:45 תימסר תוך 2 ימי עסקים | הזמנה ליישובים מרוחקים תימסר תוך 2-4 ימי עסקים כפי שמפורט ברשימה זו

מחיר: 20 ש"ח; חינם בקנייה מעל 200 ש"ח

החזרות 

ניתן להחזיר כל מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום מיום קבלת המשלוח, ובלבד שלא נעשה במוצר כל שימוש ושהוא הוחזר באריזתו המקורית עם התוויות המקוריות. במידה ואתם מחזירים פריטים שעלולים להישבר או להינזק בשליחה, אנא עטפו אותם באריזת הפצפצים שבה הם נשלחו אליכם. פריט אשר נפגם על ידי הלקוח לא יזוכה.

על-מנת לבצע את ההחזרה, אנא צרו איתנו קשר באמצעות שליחת טופס הפנייה באתר. בפנייתכם אנא ציינו את פרטי ההזמנה המלאים ופירוט הבקשה שלכם ואנו נשיב בהקדם. לאחר שנאשר את ההחזרה, שליח מטעמנו יתאם עמכם מועד לאיסוף המוצר.

זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 14 ימים ממועד ההחזרה. בסוף תהליך הזיכוי תקבלו אישור למייל על השלמת ההליך. בעת הזיכוי, ייגבו מהלקוח דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר המוחזר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם (למעט במקרה של החזרה עקב פגם במוצר או אי התאמה).

למידע נוסף בנושא משלוחים והחזרות, אנא קראו את התקנון שלנו.